header-banner-image

Infusion

SOSYAL

MEDYA

TAKİBE - TAKİP

Facebook’un ilkokul arkadaşlarını bulmak için çıkmadığını, Twitter’ın aslında 140 karakterden daha fazla olduğunu, Instagram’ın bir iki fotoğraf bakmaktan çok daha derin olduğunu artık herkes öğrendi. Peki bu noktada neredesiniz.

“Ya benim sayfamı niye kimse beğenmiyor” diyenlerden misiniz? Reklam yapmanın hala çok pahalı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da reklamların yeteri kadar doğru hedeflere gösterildiğinden emin olamıyor musunuz?

O zaman BİZ YARDIM EDELİM...

Sayfanızı biz yönetelim, reklamlarınızı en iyi yüzde ile, en doğru kitleye ulaştıralım. Sayfalarınızdaki profil fotoğrafından tutun, kapak fotoğrafına kadar her şeyi ile biz ilgilenelim. Kimi zaman mizah, kimi zaman eğitici içerikler üretip sayfanızı renklendirelim. Dijital stratejinin anatomisi, dijital medya planlama, sosyal medya kriz yönetimi, dijital medya optimizasyonu, online itibar yönetimi, gamification (oyunlaştırma), dijital PR gibi bir bütün ile ürününüzü, markanızı, sosyal ağlar üzerinde biz temsil edelim.

Ne?

Tanıyoruz

Odaklanmamız gereken bir ürün, bir marka var ve bizim ilk önce bu markaya sormamız gerekiyor, gerçekten senin “ne”ye ihtiyacın var.

Neden?

Kısa Sürede Çözüm

Ürün üzerinde çalışıyoruz. İnsanların seveceği farklılıkları öne çıkartıyoruz.
Bu ürünü “neden” seçmeleri gerektiğini anlatıyoruz.

Nasıl?

Özen Gösterİyoruz

Her markaya her ürüne sanki biz yapmışız gibi yaklaşıyoruz. Heyecanımızı, samimiyetimizi sizinle paylaşıyor “Nasıl” yapacağımızı en güzel şekilde size ve insanlara anlatıyoruz.