header-banner-image

Infusion

Websİte

Hİzmetlerİ

İŞİ UZMANINA BIRAKIN, ÜZÜLMEYİN...

Son zamanlarda çıkan bir çok uygulama sayesinde herkes kendi web sitesini yapmaya çalışıyor. Kabul edin siz de denediniz. En azından firmanızın, markanızın ya da ürününüzün İnternet üzerinde sizi temsil edecek bir adresi olması için çabaladınız. Peki gerçekten o site size layık mı?

Hazır Wordpress ve Joomla temaları, sizin kontrolünüzde olmayan bir admin paneli sizi ne kadar mutlu edebilir ki? Hazır sistemler arasında kaybolup, üzerlerinde oynarken bağımsızlığını ilan eden renkler, göz yoran fontlar, bir türlü yerine oturmak bilmeyen fotoğraflar hiç size yakışıyor mu?

Bizce yakışmıyor. O yüzden biz sizi en iyi şekilde temsil edecek, ürününüzü veya markanızı en güzel şekilde yansıtacak siteleri hızlı bir şekilde sunmak için çabalıyoruz. Size özel, kullanımı kolay admin panelleri kodluyor, ve bu desteği siteyi yaptıktan sonra da sürdürüyoruz. Renkleri özenle seçip, fontları ayarlıyor, hem sizi hem de siteyi ziyaret eden müşterilerinizi mutlu ediyoruz.

Herkes gibi “web sitesi nasıl yapılır” ve “kolay web sitesi” sayfalarında zaman harcamayın bizce. Gelin farkınızı öne çıkartalım, sitenizi biz yapalım.

%100 MEMNUNİYET

HTML5 + Php & .Net Kodlama

HTML5 + Php nedir bilmiyor olabilirsiniz. Şöyle anlatalım bir web sitesini yapabilmek için bilmeniz gereken yazılım dilleridir. Biz wordpress kurmuyor, wordpress'i yazabiliyoruz!

SİZE ÖZEL TASARIM

Hazır tasarımlar yerine, tasarım ekibimiz size özel responsive tasarımlar ortaya çıkarıyor.Tasarımların ekran görüntüleri demo halinde onayınıza sunuluyor. Onayınızdan sonra kodlama aşamasına geçiyoruz.

SEO UYUMLU

Arama motoru optimizasyonu günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Sitelerimizin SEO uyumluluğu sayesinde arama motorlarında üst sıralara çıkarak, rakiplerinizi egale edebileceksiniz.