header-banner-image

Merhaba

Tanışalım

mı?

blog-image

Heyecanlıyız, çalışkanız, samİmİyİz!

Şimdi bu kelimelerin bizler için neler ifade ettiğini açalım.

Heyecanlıyız!

Çünkü işimizi çok seviyoruz. Her üründe, her markada çalışırken onu sizden daha fazla sahiplendiğimizi farkettiğinizde bizi anlayacaksınız. Hatta iddia ediyoruz, kıskanacaksınız. Markanızın başarısı karşısında sizden daha fazla sevindiğimizi nasıl gösteririz bilmiyoruz ama bizi tanıdığınızda buna ihtiyacınız olduğunu da sanmıyoruz.

Çalışkanız!

Çünkü merak ediyoruz. Dünya neler yapıyor, insanlar neden bu ürünleri alıyorlar, yeni teknolojileri biz nasıl kullanabiliriz, son trendleri kendi markalarımıza nasıl uygularız, sürekli araştırıyoruz. Araştırmalarımızla, fikirlerimizi harmanlayıp yeni şeyleri önce deniyor, sonra sizlere sunuyoruz. Sunarken daha ne kadar farklı olabiliriz diye bazen sabahlara kadar kafa patlatıyoruz. Aramızda kalsın enerjimiz tükenmediği için arada oyunlar da oynuyoruz.

Samimiyiz!

Çünkü insanları seviyoruz. İnsanlara bir şeyler sunarken, sunduğumuz ürünün bize ne kazandırdığından daha fazla insanları ne kadar mutlu edebileceği bizi daha çok ilgilendiriyor. Paranın her şekilde kazanılabileceğini zaten biliyoruz. Bizim amacımız insanları kazanmak. Onları şaşırtarak daha fazla mutlu etmek. Uzmanlığımızı size ve insanlara en doğru, en dürüst şekilde aktarmak. Müşterimizi ailemiz, dostumuz ve ortağımız olarak görüyoruz.

 

Hayal gücümüz...

Orta Dünya ve Westeros arasında mekik dokuyan bir beyin takımı ve onun yetenekli ellerinden neler çıkacağını varın siz düşünün. Hal böyle olunca tasarımlarımız ve çalışmalarımız sınırsız bir hayal gücünün ürünü oluyor. Tamam belki Orta Dünyayı yaratacak kadar hayal kuramadık henüz, ama inanın ejderhalar aklımıza gelmişti.

blog-image

Karşınızda Infusion EkİBİ

Çalışmalarımızın arkasında kimler var öğrenmek istemez miydiniz?

member-image

Utku Melİh KARTAL

Designer & Developer

member-image

Sercan YÜZBAŞIOĞLU

Social Media Business Strategist

member-image

Osman AZGIN

Developer